Hör gärna av dig till oss

Vill du veta någonting om skolan eller våra boenden? Vi finns här för att svara på dina frågor. Du är varmt välkommen att höra av dig.

Besöksadress:

Järna

Mora 8
153 95 Järna

Hölö

Kristoffergården
153 92 Mörkö

Vi jobbar här

Marin Hemmingsson

Rektor

08-48004833

marin.hemmingsson@morapark.se

Åsa Molin

Omsorgschef

08-48004824

asa.molin@morapark.se

Hanna Carlid

Ekonomichef

08-48004830

hanna.carlid@morapark.se

Peggy Strobel

Kvalitetschef

08-48004822

peggy.strobel@morapark.se

Annica Johansson

HR chef

08-48004829

annica.johansson@morapark.se

Lena Olds

Bit. Rektor

08-48004940

lena.olds@morapark.se

Floor de Laaf

Kurator

070 602 23 58

Floor.delaaf@morapark.se

Sofia Söderholm

Fritidsansvarig

070 602 23 04

sofia.soderholm@morapark.se

Peter Friemann

Föreståndare Järna

070 013 27 58

peter.friemann@morapark.se

Almir Omerovic

Bit. föreståndare Järna

08-48004836

almir.omerovic@morapark.se

Malin Rondahl

Bit. föreståndare Hölö

08-480049825

malin.rondahl@morapark.se

Karin Berge

Sjuksköterska

070 602 20 89

karin.berge@morapark.se

Petra Kallstenius

Ekonomiassistent

08-48004831

petra.kallstenius@morapark.se

Anna Asklöf

Löneansvarig/HR administratör

08-48004832

anna.asklof@morapark.se

Eleonor Pettersson

Skoladministratör

08-48004834

eleonor.pettersson@morapark.se

David Mejnå

Vaktmästare

070 602 20 73

david.mejna@morapark.se

Tycho Kok

Vaktmästare

070 602 22 31

tycho.kok@morapark.se

Styrelsen

Rasmus Thomsen

Styrelseordförande

070 855 15 13

rasmus.thomsen@morapark.se

Maria Norberg

Styrelseledamot

073 735 25 95

maria.norberg@morapark.se

Florean Pietsch

Styrelseledamot

070 571 30 63

florean.pietsch@morapark.se

Frode Wendelboe

Styrelseledamot

073 345 89 35

frode.wendelboe@morapark.se
Jobb

Sök jobb hos oss

Är du lekfull, trygg och modig, med ett innerligt intresse för människan? Skicka in en ansökan.

MORA PARK