Får som betar på en äng.

Hör gärna av dig till oss

Vill du veta någonting om skolan eller våra boenden? Vi finns här för att svara på dina frågor. Du är varmt välkommen att höra av dig.

Vid akuta ärenden efter ordinarie arbetstid vänligen kontakta beredskapen.
Vardagar 16:30-08.00, helger dygnet runt. Tel: 08-480 048 20

Besök oss

Järna
Mora 8
153 95 Järna
Hölö
Kristoffergården
153 92 Mörkö

Vi som jobbar här

Mirjam Enbuske
Mirjam Enbuske
Verksamhetschef
mirjam.enbuske@morapark.se
08-48004829
Malin Rondahl
Malin Rondahl
Föreståndare Sunnanäng och Soläng
malin.rondahl@morapark.se
08-48004825
Peggy Strobel
Peggy Strobel
Placeringsansvarig / MAS / Kvalitetsutvecklare
peggy.strobel@morapark.se
08-48004822
Karin Berge
Karin Berge
Sjuksköterska
karin.berge@morapark.se
070 602 20 89
Floor de Laaf
Floor de Laaf
Kurator (föräldraledig)
floor.delaaf@morapark.se
070 602 23 58
Anna Asklöf
Anna Asklöf
Löneansvarig / HR administratör
anna.asklof@morapark.se
08-48004832
Eleonor Pettersson
Eleonor Pettersson
Skoladministratör
eleonor.pettersson@morapark.se
08-48004834
David Mejnå
David Mejnå
Vaktmästare
david.mejna@morapark.se
070 602 20 73

Styrelsen

Mattias Molin
Mattias Molin
Tf. Styrelseordförande
mattias.molin@morapark.se
Martin Collin
Martin Collin
Styrelseledamot
martin.collin@morapark.se
Denis Osmic
Denis Osmic
Styrelseledamot
denis.osmic@morapark.se
Peggy Strobel
Peggy Strobel
Styrelseledamot
peggy.strobel@morapark.se

Formulär synpunkter & kvalitetsarbete

Om du vill vara annonym kan du låta bli att fylla i ditt namn och din e-postadress.

Tack för din synpunkt!
Oj, något gick fel. Kontrollera att du har fyllt i fälten korrekt.
Jobb

Sök jobb hos oss

Är du lekfull, trygg och modig, med ett innerligt intresse för människan? Skicka in en ansökan.

Eleverna utför cirkus framför ett oranget draperi.
Denna sajt använder cookies för att du som besökare ska få en bättre användarupplevelse.
Okej